I dërgon mamasë foto të dhomës së re: Harroi të fshihte detajet 18+ - Bota Sot
I dërgon mamasë foto të dhomës së re: Harroi të fshihte detajet 18+

Ndryshe

I dërgon mamasë foto të dhomës së re: Harroi të fshihte detajet 18+

Më: 26 gusht 2019 Në ora: 00:06
Pamje nga vendi i ngjarjes

Studentja Ella Martin i dërgoi mamasë së saj foto për t’i treguar asaj se si ajo rimodeloi apartamentin, por bëri një gabim fatal.

Ajo harroi të fshihte prangat që ishin ngjitur në kokën e shtratit.

"Nëna ime kërkoi fotografi të dhomës së re dhe më në fund ia dërgova. Sa budalla jam, ”shkroi ajo në një postim në Twitter. 

"E bukur, përveç prangave. Po në lidhje me atë?, ” ia ktheu mamaja. 

Elle u përpoq të largohej duke pretenduar se prangat mbetën në shtrat pasi shoqja e saj në dhomë bëri një film të shkurtër, por arriti në përfundimin se ajo nuk kishte arritur të mashtronte nënën e saj. 

Mamaja i tha që t'i largojë menjëherë, pasi duken "shumë pa shije" dhe "aspak zonjë".

Njoftimi i Ellës fitoi mbi njëqind mijë pëlqime, dhe shumë komentuan për simpatinë e saj, pasi një situatë e ngjashme u kishte ndodhur atyre.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat