Ja si duket dhoma më e lirë e një hoteli - Bota Sot
Ja si duket dhoma më e lirë e një hoteli

Ndryshe

Ja si duket dhoma më e lirë e një hoteli

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 18:45
Ilustrim

Me vetëm 9 dollarë në natë, kjo çadër e montuar në oborrin e pasmë të një shtëpie në Britani është ndoshta më e lira që mund të merret me qira për të qëndruar disa net në të. 

Po ashtu në të ndodhet edhe një tualet madje ka edhe kushte të përshtatshme për të mbajtur edhe një mace.

Tenda e Sapphire’s Sheppey mendohet të jetë akomodimi më i lirë në dispozicion në uebfaqen e rezervimit të turistëve.

Tenda, e cila gjendet në një kopsht të mrekullueshëm plot gjelbërim përpos shtratit ka edhe një prizë e cila ndihmon në ajrimin e saj dhe njëkohësisht ka edhe një prizë e cila shërben për karikimin e telefonit ose për hekurosje. 

Pritësja e mysafirëve Desire Cyprien ka siguruar gjithashtu një tualet në natyrë dhe tabaka të mbushur me fishekë për mbeturina për mace.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat