Kandidatja për leje aksidenton makinën në testin e vozitjes, e kalon atë ditën e nesërme - Bota Sot
Kandidatja për leje aksidenton makinën në testin e vozitjes, e kalon atë ditën e nesërme

Ndryshe

Kandidatja për leje aksidenton makinën në testin e vozitjes, e kalon atë ditën e nesërme

Më: 2 shtator 2019 Në ora: 19:04
Ilustrim

Një kandidate për leje goditi një shufër metalike dhe e rrotulloi një Renault në testin e vozitjes, derisa të njëjtin e kaloi ditën e nesërme.

Hazel Ross, 17 vjeçe, në mëngjes goditi shufrën metalike, duke tentuar t’i shmanget një veture tjetër.

E reja përfundoi me lëndime të vogla dhe tronditje, megjithatë tentoi herën e dytë.

“U lumturova jashtëzakonisht shumë kur kalova testin”, deklaroi kandidatja për vozitje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat