Kërkon dhëmbët e saj artificialë me orë të tëra, i gjen te qeni - Bota Sot
Kërkon dhëmbët e saj artificialë me orë të tëra, i gjen te qeni

Ndryshe

Kërkon dhëmbët e saj artificialë me orë të tëra, i gjen te qeni

Më: 4 shtator 2019 Në ora: 19:28
Qeni Luna

Qeni me emrin Luna u bë një yll i vërtetë pasi fotot e pazakonta filluan të qarkullojnë në rrjetet sociale.

Konkretisht, disa muaj më parë, një familje nga Brazili e adoptoi Luna, por për shkak të detyrimeve të tyre ata u detyruan ta linin me gjyshen e tyre.

Gjatë atyre orëve ndërsa gjyshja flinte, Luna vendosi të argëtohej.

Gruaja e moshuar hoqi protezën e saj para se të shkonte në shtrat dhe e la nën jastëk, megjithatë Luna e gjeti dhe pas kësaj filloi festa dhe shumë shpejt, u shfaqën foto qesharake.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat