Mundohen t’ia vjedhin motoçikletën, shikoni se si ky person lufton trimërisht tre hajna - Bota Sot
Mundohen t’ia vjedhin motoçikletën, shikoni se si ky person lufton trimërisht tre hajna

Ndryshe

Mundohen t’ia vjedhin motoçikletën, shikoni se si ky person lufton trimërisht tre hajna

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 19:42
Pamje nga video

Ky është momenti dramatik kur një bandë me tre hajdutë u mundua të vjedhë dhunshëm motoçikletën e një personi. Njëri prej hajdutëve godet motoçikletën e viktimës duke e rrëzuar atë para se dy skutera tjerë të afrohen dhe të sulmojnë atë.

Mirëpo personi i rrëzuar nuk kishte ndërmend të dorëzohej pa luftuar.

Ai arriti që të mbajë larg të tre hajdutët dhe nuk lejoi që asnjëri të i vjedh motoçikletën.

Incidenti ka ndodhur në rrugën Bristol në qytetin me pot ë njejtin emër. Incidenti është kapur nga kamerat e sigurisë të shtëpive aty pranë.

Këto janë pamjet:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat