Detyrohet të operohet, pasi gëlltiti unazën e fejesës gjatë gjumit

Ndryshe

Detyrohet të operohet, pasi gëlltiti unazën e fejesës gjatë gjumit

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 09:56
Foto ilustrim

Një grua u detyrua të bënte operacion pasi ajo gëlltiti aksidentalisht unazën e fejesës gjatë një ëndrre të “trishtueshme”

Jenna Evans nga San Diego, mendoi se udhëzimet e të fejuarit Bobby Howell për të gëlltitur copën e bizhuterive për ta ‘mbrojtur atë’ ishte pjesë e një makthi, por kur ajo u zgjua unaza ishte zhdukur

Pasi ajo vuri re një boshllëk në gishtin e katërt të dorës së majtë, ajo e dinte saktësisht se çfarë kishte bërë dhe nxitoi për kujdes urgjent ditën e mërkurë.

Ajo shpjegoi kur rrezja x u kthye ajo zbuloi ‘unaza ishte aty në stomakun tim’ dhe shumë shpejt pasi ajo pretendoi ta ndjejë atë në zorrët e saj.

‘Bobby më në fund ma dha unazën time përsëri në mëngjes – i premtova të mos e gëlltisja përsëri.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat