Shikoni si duket ‘qeni më i gjatë’ në botë

Ndryshe

Shikoni si duket ‘qeni më i gjatë’ në botë

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 19:19
Pamje nga video

Një fotografi e qenit për të cilin besohet të jetë më i gjati në botë, është postuar në profilin e Instagram - LADbible.

Videoja u shikua nga më shumë se 160,000 njerëz.

Disa komentuan se qeni ishte i lezetshëm, ndërsa të tjerët ishin nënçmues.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This is easily the longest dog I have ever seen 😧 (@eriszoi)

A post shared by LADbible (@ladbible) on

“Nuk është qen, është kalë. Vendoseni shalën në atë send dhe hipni mbi të kur të perëndojë dielli”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat