Kur dreri vjen të “rrëmbejë” nusen - Bota Sot
Kur dreri vjen të “rrëmbejë” nusen

Ndryshe

Kur dreri vjen të “rrëmbejë” nusen

Më: 19 shtator 2019 Në ora: 15:47
Melanie Joughalian dhe Lachlan Porteous

Në ditën më të bukur të jetës, të gjithë ëndërrojnë të kenë fotografitë ideale që do i ruajnë gjithmonë. Rrallë ndodh që të ndodhë dicka jashtë planeve, njësoj si këtij cifti nga Australia.

Melanie Joughalian dhe Lachlan Porteous po pozonin në Ladies Vieë, Killarney kur u surprizuan nga një "mik".

"Unë isha duke i bërë fotografi ciftit kur dreri i egër u afrua pranë tyre", tha fotografi Adrian O'Neill.

Image
Imazhet e të sapomartuarve me drerin janë publikuar në rrjete sociale dhe të gjithë po i pëlqejnë.
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...