Videoja që po tmerron botën: Prindi i pa shpirt abuzon në fëmijën e tij një vjeçar - Bota Sot
Videoja që po tmerron botën: Prindi i pa shpirt abuzon në fëmijën e tij një vjeçar

Ndryshe

Videoja që po tmerron botën: Prindi i pa shpirt abuzon në fëmijën e tij një vjeçar

Më: 25 shtator 2019 Në ora: 08:27
Prindi i pa shpirt abuzon në fëmijën e tij një vjeçar

Një video ku prindi abuzon në fëmijën e tij është duke qarkulluar në internet dhe ka shokuar të gjithë botën.

Në këtë video shihet babai i një fëmijë përafërsisht një vjeçar, i cili abuzon në të pa asnjë dhembje.

Kjo video është duke qarkulluar në internet dhe ka tmerruar të gjithë, duke bërë thirrje për të gjithë që të ndalohet abuzimi dhe dhuna ndaj fëmijëve.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‎يمكن اول مرة بشارككم بفيديو فيه كمية عنف لا شرع ولا دين بيحللها .. الحين وصلني هل فيديو ما قدرت اكمله الطفلة قطعت قلبي ، حبيت بما اني شخص صوته بيوصل اسرع اني استعين فيكم لإنقاذ هل طفلة - يمكن امها او اَي حد من بيتهم ما يقدر خوفا من إجرامه .. ما بعرف الشخص من اية بلد بس رجاء اللي بيعرفه يبلغ عنه لنجعل هل طفلة تعيش بسلام بعيدا عن الوحشية .. لازم الطفلة تبعد عن تربية هذا الوحش الله ينتقم منه ، كيف قلبه طاوعه يضربها بهل شكل 😥😥😥💔 لازم هل فيديو يوصل للسلطات المتخصصة ول #جمعية_حقوق_الطفل بأسرع ما يمكن .. اللي يقدر يعمله شير بيكون جزاه الله خيرا ومنكون وصلنا صرخة هل طفلة للعالم، وإذا حدا وصل هل فيديو للسلطات وأخذ عقابه يعلمني .. سامحوني على المشاهد المؤذية 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

A post shared by Fifo #Official_Page (@makeupbyfifo) on

Videoja e cila të bënë të qash nga mënyra se si prindi abuzon në fëmijën,  sigurisht që ka marr shumë komente negative.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...