Pasagjeri u bllokua në tualet, avioni ndryshon destinacion - Bota Sot
Pasagjeri u bllokua në tualet, avioni ndryshon destinacion

Ndryshe

Pasagjeri u bllokua në tualet, avioni ndryshon destinacion

Më: 27 shtator 2019 Në ora: 07:14
Ilustrim

Piloti i një avioni është detyruar të ndryshojë destinacion për shkak se një pasagjer mbeti i bllokuar në tualet.

Dera e tualetit nuk po hapej më gjatë fluturimit nga Uashington në San Francisko, sipas një deklarate të United Airlines.

Sapo personi doli nga tualeti dhe u sigurua se ishte mirë, pasagjerët e tjerë vazhduan udhëtimin për në destinacionin e tyre, me një tjetër avion.

Epo, ndodh edhe kështu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...