Burri japonez me më shumë se 100 gra - Bota Sot
Burri japonez me më shumë se 100 gra

Ndryshe

Burri japonez me më shumë se 100 gra

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 16:31
Ling Ji

Ky burrë në Japoni ka më shumë se 100 gra. Pyesni veten pse? Në fakt nisi në një moment kur Ling Ji u ndje i vetëm dhe ndju nevojën të kishte një familje.

Aty kuptoi se shpesh njerëzit kishin nevojën për të pasur dikë por nuk mundeshin.

Dhe për këtë ai krijoi një profesion të ri. Filloi të bëhej familjari i atyre që i mungonte ose edhe abshkshorti i vajzave që ksihin presion nga familja.

Ngadalë filloi të kishte shumë fitime ndërkohë që sot Ling Ji njofton se ka të paktën 100 gra dhe mbi 100 familje.

Sipas tij kjo nuk quhet gënjeshtër, por një formë e mirë për t’i bërë njerëzit të ndihen mirë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat