E rrallë! Njihuni me qenin që ka buzëqeshjen dhe sytë si të njeriut

Ndryshe

E rrallë! Njihuni me qenin që ka buzëqeshjen dhe sytë si të njeriut

Më: 4 tetor 2019 Në ora: 06:51
Nori

Është ndoshta qeni më i rrallë që keni parë ndonjëherë.

E veçanta e kafshës qëndron në faktin se ka buzëqeshje dhe sytë si të njeriut.

Nori, është në pronësi të Kevin Hurless, 33 vjeç dhe Tiffany Ngo, 34 vjeç, nga Seattle i Britanisë, dhe është një nga rracat e një lloji me tipare njerëzore.

Image

Me sy të mëdhenj, në formë bajame, të cilat kanë ngjyrë bojëqiel

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat