Shqiptari zbulon hajmalinë e vendosur në jastëk, ndarja e burrit dhe gruas, vetëvrasja… - Bota Sot
Shqiptari zbulon hajmalinë e vendosur në jastëk, ndarja e burrit dhe gruas, vetëvrasja…

Ndryshe

Shqiptari zbulon hajmalinë e vendosur në jastëk, ndarja e burrit dhe gruas, vetëvrasja…

Më: 26 tetor 2019 Në ora: 11:00
Pamje nga videoja

Në rrjetet sociale të shqiptarëve të Maqedonisë Veriore tregon se si po bëhen magjitë tek komuniteti i tyre.

Aty shihet se si një person zbulon ‘hajmalinë’ e vendosur në jastëkun e fjetjes.

Sipas tij, këto janë sehiret për ndarje të burrit dhe gruas si dhe për vetëvrasje të burrit.

Më poshtë, pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat