Amaneti i pazakontë, gruaja varroset në arkivol me logo çaji - Bota Sot
Amaneti i pazakontë, gruaja varroset në arkivol me logo çaji

Ndryshe

Amaneti i pazakontë, gruaja varroset në arkivol me logo çaji

Më: 3 nëntor 2019 Në ora: 07:04
Britani

Një grua në Britani e cila konsumonte 40 gota çaji në ditë është vendosur në një arkivol me logon e çajit të saj të preferuar.

Mesatarisht ajo konsumonte një gotë në 24 minuta.

Tina Watson, 73 vjeçe nga Leicester ndërroi jet nga një arrest kardiak, por ajo e kishte bërë të qartë amanetin e saj.

Ajo i kishte kërkuar vajzës së saj Debs Donovan që të vendosej në arkivolin me logon Typhoon Box.

“Është tipike e mamasë. Ajo kishte një sens humori të mirë dhe konsumonte shumë çaj, rreth 40 gota. Këtë dëshirë e shprehu 4 vite më parë dhe e kishte shumë seri.ozisht”.

Përgjegjësi i agjensisë f.nerale thotë se është një kërkesë shumë e çuditshme por që ndihet mirë që ia realizuan dëshirën.

“Më vjen mirë që klienti mori atë çfarë klienti dëshiroi”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat