Videoja bëhet virale, vogëlushja nuk e do mamanë dhe kërkon një tjetër - Bota Sot
Videoja bëhet virale, vogëlushja nuk e do mamanë dhe kërkon një tjetër

Ndryshe

Videoja bëhet virale, vogëlushja nuk e do mamanë dhe kërkon një tjetër

Më: 9 nëntor 2019 Në ora: 09:39
Pamje nga videoja

Pamjet e një vogëlusheje që thotë se nuk e do mamanë e saj janë bërë virale në një kohë të shkurtër. Ajo shfaqet me lot në sy dhe shprehet se do një mama tjetër.

Kjo kërkesë vjen pas një qortimi nga nëna e saj, të cilës i thotë se dëshiron teze Xhenin si mami.

Ndiqni videon për të mësuar si vijoi biseda mes tyre dhe mos i kurseni të qeshurat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat