E mposhti luften me kancerin dhe mësoi se kishte fituar milionat në lotari! - Bota Sot
E mposhti luften me kancerin dhe mësoi se kishte fituar milionat në lotari!

Ndryshe

E mposhti luften me kancerin dhe mësoi se kishte fituar milionat në lotari!

Më: 12 nëntor 2019 Në ora: 22:10
Lynne dhe David Price

Nëna e tre fëmijëve zbuloi se kishte fituar lotarinë vetëm pak minuta pasi i thanë se fitoi luftën me kancerin e gjirit.

Lynne Price, 55 vjeçe hapi letrën me rezultatet e analizave, ndërkohë që pak minuta më vonë hyri bashkëshorti David dhe i tha se kanë fituar 1 milion paund.

Cifti përqafoi njëri-tjetrin me gëzim dhe bërtitën me të madhe nga kënaqësia.

Lynne u diagnostikua me kancer gjiri në vitin 2015, por fatmirësisht ia doli që ta mundte dhe të kurohej plotësisht.

Çifti nga South Wales zbuloi se kjo është hera e tretë që fitojnë lotarinë e madhe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat