Gruaja gjeti një vezë gjigante në fermë, nuk do të besoni se çfarë kishte brenda - Bota Sot
Gruaja gjeti një vezë gjigante në fermë, nuk do të besoni se çfarë kishte brenda

Ndryshe

Gruaja gjeti një vezë gjigante në fermë, nuk do të besoni se çfarë kishte brenda

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 09:44
Veza

Një grua kishte gjetur vezën gjigante në fermën afër shtëpisë.

E cila vërtetë ishte e habitur me madhësinë që kishte dhe vendosi ta thyejë atë për të parë se çfarë qëndron brenda saj.

Brenda saj ishin formuar dy vezë, por çudia më e madhe ishte se njëra kishte lëvozhgë e tjetra jo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat