Skena e frikshme nga Australia: Burri godet kangurin - Bota Sot
Skena e frikshme nga Australia: Burri godet kangurin

Ndryshe

Skena e frikshme nga Australia: Burri godet kangurin

Më: 23 janar 2020 Në ora: 14:36
Ilustrim

Një xhirim shqetësues i një burri që godet kangurin e pafuqishëm në Australi dhe miqtë e tij qeshen në sfond është bërë viral.

Ndërsa ky burrë godet një kafshë të pafuqishme, kjo e fundit mundohet të mbrohet derisa dorëzohet dhe shtrihet në dysheme.

Pamjet raportohet se janë xhiruar në New South Wales, por vendndodhja e saktë nuk dihet.

Njerëzit e dënojnë këtë veprim, duke e quajtur atë "botë e keqe".

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat