E paparë: Patoku u bie daulleve - Bota Sot
E paparë: Patoku u bie daulleve

Ndryshe

E paparë: Patoku u bie daulleve

Më: 23 janar 2020 Në ora: 19:20
Foto

Pronari i një patoku në qytetin Sent Paul, Minesota, është një baterist me profesion, dhe me sa duket manari i tij ka marrë diçka nga talenti i tij.

 

Burri vuri re se patoku godet me këmbë në mënyrë ritmike kur e ngrit, kështu që iu kujtua ta vendoste mbi një daulle.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat