Punonjësi bën dush në lavamanin e restorantit, çfarë ndodhi më pas - Bota Sot
Punonjësi bën dush në lavamanin e restorantit, çfarë ndodhi më pas

Ndryshe

Punonjësi bën dush në lavamanin e restorantit, çfarë ndodhi më pas

Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 07:17
Pamje nga video

Punëtori i ushqimit të shpejtë në Greenville, Shtetet e Bashkuara u pushua nga puna pasi u filmua duke bërë një banjë në lavamanin e restorantit

Një punëtor është pushuar nga puna pasi u postua një video në internet ku tregohej se po bënte dush në lavamanin e restorantit.

Pamjet janë publikuar në TikTok ku kanë marrë mijëra klikime dhe u shpërndanë gjerësisht në platformat e tjera të rrjeteve sociale.

Aty tregohet një burrë i ulur në lavaman dhe i rrethuar nga shkuma, ndërsa një person tjetër i hedh ujë dhe i thotë të lahet.

Para se të qeshë, ai fërkon gjoksin dhe thotë se i duket sikur po bën vaskë të nxehtë. Pas kësaj, rrëshqet një tabaka ushqimore metalike në ujë që tregon se përdoret për të larë pajisjet e restorantit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat