Si është të ndezësh cigaren me 50 euro? - Bota Sot
Si është të ndezësh cigaren me 50 euro?

Ndryshe

Si është të ndezësh cigaren me 50 euro?

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 10:09
Foto

“Djemtë e pasur” në Shqipëri nuk shqetësohen aspak për paratë, madje edhe i shpërdorojnë ato. Faqja në Instagram “Rich Kids Albania” ka publikuar së fundmi një video, ku shfaqet një djalë i ri,  i cili i vë flakën 50 eurove dhe prej saj ndez cigaren.

Nuk janë të pakta edhe komentet negative ndaj të riut, ku komentuesit i theksojnë se paratë mund t’i kishte dorëzuar në familje. Në video, i riu shfaqet i buzëqeshur dhe ‘krenar’ për veprimin që po bën.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat