Foshnja shikon me egërsi mjekët pak kohë pas lindjes

Ndryshe

Foshnja shikon me egërsi mjekët pak kohë pas lindjes

Më: 8 mars 2020 Në ora: 17:31
Foshnja

jë foto nga një spital i maternitetit në Brazil që tregon një vajzë të porsalindur duke shikuar me zemërim mjekët pas prerjes cezariane, është shndërruar hit në mbarë botën.

Fotografi Rodrigo Kunstman kapi sekondat e para të jetës së Isabella Pereira de Hesus dhe zbuloi se familja e vajzës shpërtheu në të qeshura kur e panë.

“Ata thanë: 'Kjo mund të bëhet hit në internet'. Fotografia ishte shumë interesante”, tha 32-vjeçari për mediat amerikane.

Sidoqoftë, personazhi i vogëlushes Isabella është krejtësisht i kundërt me fytyrën e saj të zymtë.

Nëna e saj tha se vajza ishte një fëmijë i mrekullueshëm.

Është interesante të imagjinohet se çfarë kaloi në kokën e Isabella në momentin kur arriti në botë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat