Krijoni maskën tuaj mbrojtëse për tre sekonda

Ndryshe

Krijoni maskën tuaj mbrojtëse për tre sekonda

Më: 15 mars 2020 Në ora: 16:59

Ndërsa koronavirusi përhapet në të gjithë botën, paniku rritet dhe ka mungesë të maskave.

Shikoni një video të shkurtër se si të bëni një maskë në tre sekonda.

Gjithçka që ju nevojitet është një pecetë dhe dy goma. Ajo që duhet të dini është se duhet ta ndërroni shpesh këtë maskë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat