Vetëm 1 vjeç/ “Kuzhinieri” që po çmend Instagramin - Bota Sot
Vetëm 1 vjeç/ “Kuzhinieri” që po çmend Instagramin

Ndryshe

Vetëm 1 vjeç/ “Kuzhinieri” që po çmend Instagramin

Më: 25 maj 2020 Në ora: 14:21
Pamje nga video

Një fëmijë 1 vjeçar është kthyer në një personazh ‘hit’ në mediat sociale.

Ndërsa numëron më shumë se një milion ndjekës në Instagram, në një postim të vogëlushit shkruhet se atij i “pëlqen të gatuajë dhe të eksplorojë në kuzhinë”.

Përmes videove të publikuara në rrjetet sociale duket se si ai po ndihmon në përgatitjen e recetave.

Nëna e tij, Ashley Wian, në një prononcim për CNN është shprehur se videot filluan si një mënyrë për të ndarë ngazëllimin e djalit të saj në kuzhinë me miqtë dhe familjen.

“Gatimi është vetëm një nga shumë gjëra praktike që Kobe bën në shtëpi. Ai ka shumë qejf që e bën atë”, tha ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat