Macja me karakteristika unike të fytyrës që e bëjnë atë vazhdimisht të duket e trishtuar

Ndryshe

Macja me karakteristika unike të fytyrës që e bëjnë atë vazhdimisht të duket e trishtuar

Më: 22 korrik 2020 Në ora: 11:27
Macja

A ka ndonjë gjë më të mirë se macet? Po, ka – macet me shprehje qesharake të fytyrës.Ka kaq shumë mace që u bënë të famshme falë shprehjes së tyre unike të fytyrës, njerëzit thjesht i duan macet me karakteristika unike! 

Maçoku më i ri interesant po vjen nga Kina. Ai është unik, sepse vazhdimisht duket i mërzitur. Emri i tij është Moggie dhe është ndoshta macja më e trishtuar që keni parë ndonjëherë.

Një grua e njohur si Simpson Xin ndau foton e Moggie dhe shpejt mori shumë më shumë se dy milionë shikime. Fatkeqësisht, gruaja nuk ishte në gjendje t’i siguronte Moggie një shtëpi, pasi ajo tashmë ka mace, kështu që Moggie mbeti rrugëve.

Pasi postoi fotografi të Moggie, macja menjëherë u bë yll dhe njerëzit e donin pamjen e tij unike.

Molly De Voss, një specialist i certifikuar i trajnimit dhe sjelljes shpjegon se këto tipare të fytyrës me fytyrë njerëzore janë mjaft të rralla dhe këto mace zakonisht përvetësohen shpejt sepse njerëzit me të vërtetë dëshirojnë të zotërojnë vëmendjen e radhës në internet!

Ja disa fotografi të tjera të Moggie-t të trishtuar:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat