Shpenzoi 135 mijë dollarë që të dukej si kukull Barbie, me çfarë problemesh përballet sot! - Bota Sot
Shpenzoi 135 mijë dollarë që të dukej si kukull Barbie, me çfarë problemesh përballet sot!

Ndryshe

Shpenzoi 135 mijë dollarë që të dukej si kukull Barbie, me çfarë problemesh përballet sot!

Më: 28 korrik 2020 Në ora: 19:43
Barbara Luna Sipos

Një vajzë e re nga Budapesti po përjeton një dramë për shkak të pamjes së saj. Barbara Luna Sipos, 22 vjeç, pas një sërë operacionesh plastike është transformuar në një mënyrë të tillë që t`i ngjasojë një kukulle Barbie.

Ajo thotë se ish bashkëshorti i saj shpenzoi 135 mijë dollar për këtë qëllim. Por ndërkohë, prej pamjes përballet me problem të cilat nuk i kishte menduar përpara.

Barbara, që dikur punonte recepsioniste, thotë se nuk gjen dot një vend pune; konsiderohet shumë seksi dhe nuk e pranojnë. “ Kam dashur gjithmonë të dukem si një personazh fantastik. Kujtimin e parë të fëmijërisë e kam kur luaja me kukulla Barbie. E nisa transformimin që 17 vjeç”, rrëfen ajo.

Image
Barbara Luna Sipos
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat