Kapet në pamje një peshk i çuditshëm, nuk është hasur më herët në botën ujore - Bota Sot
Kapet në pamje një peshk i çuditshëm, nuk është hasur më herët në botën ujore

Ndryshe

Kapet në pamje një peshk i çuditshëm, nuk është hasur më herët në botën ujore

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 07:35
Foto

Frekuentuesit e plazhit mbetën pa fjalë kur hasën në një peshk të madh e të çuditshëm në breg të detit.

Peshku i pazakontë shokoi turistët pasi valët e bartën atë në breg, shkruan Daily Star.

Peshku enorm me ngjyrë të hirtë dhe të bardhë mendohet të jetë afro dy metra.

Ky lloj peshku shpesh ngatërrohet për peshkaqen, për shkak të mollëzës së tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat