Gazetarja e BBC në lidhje direkte nga plazhi: protagonisti i vërtetë është fëmija mbrapa saj - Bota Sot
Gazetarja e BBC në lidhje direkte nga plazhi: protagonisti i vërtetë është fëmija mbrapa saj

Ndryshe

Gazetarja e BBC në lidhje direkte nga plazhi: protagonisti i vërtetë është fëmija mbrapa saj

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 06:40
Jen Bartram

Ndërsa Jen Bartram po jepte informacione në lidhje me kushtet meteorologjike nga South Shields, qytet bregdetar në verilindje të Anglisë, një fëmijë mbrapa saj ka ekzekutuar një sekuencë gjestesh komike.

Gjeste që kanë argëtuar telespektatorët dhe, më mbrapa, përdoruesit e rrjeteve sociale pas publikimit të videos nga vetë Bartram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat