Mos gaboni në kohë pandemie, gjërat që nuk duhet t’i ndani kurrë me të tjerët

Ndryshe

Mos gaboni në kohë pandemie, gjërat që nuk duhet t’i ndani kurrë me të tjerët

Më: 10 shtator 2020 Në ora: 20:05
Ilustrim

Ndoshta ju keni natyrën që ta ndani gjithçka me të tjerët dhe nuk e keni problem t’i ndani edhe sendet tuaja personale, por ndonjëherë është më mirë t’i mbani disa gjëra gjithmonë për vete.

Në një kohë si kjo që po jetojmë, është e vështirë të ruhesh nga infeksioni, ndaj kujdesi duhet të jetë dyfish i shtuar. Janë disa sende të kozmetikës, të cilat, duke i ndarë me miqtë e ngushtë, mund t’ju sjellin juve ose atyre probleme shëndetësore.

Prandaj, bëni kujdes mos t’ua jepni kurrë miqve tuaj. Lëreni mënjanë bujarinë në këtë rast dhe ruani veten.

1-Buzëkuqi

2- Kufjet

3- Bigudinat

4- Deodoranti

5- Peshqiri

6- Piskatorja

7- Maskat e fytyrës

8- Pandoflat

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat