“Babai trim” shpëton veten dhe le vajzën e tij të vogël para dhëmbëve të pit bullit

Ndryshe

“Babai trim” shpëton veten dhe le vajzën e tij të vogël para dhëmbëve të pit bullit

Më: 10 shtator 2020 Në ora: 22:55
Babai le vajzën e tij të vogël para dhëmbëve të pit bullit

Një video e filmuar në SHBA  tregon  babain dhe vajzën e tij teksa përpiqen t’i shpetojnë dhëmbëve të një pit bulli.

Deri tani jemi në rregull, mirëpo nuk ndodh ajo që të gjithë janë duke menduar se do të ndodhte.

“Babai trim” le të bijën para qenit dhe shpëton veten e tij duke hipur mbi një veturë të parkuar aty.  Para shtëpisë një simbol paralajmëronte se aty kishte qen, mirëpo babai vazhdoi të provokonte qenin deri në momentin që pit bulli doli jashtë.

 

Në videon e publikuar burri shihet duke i bërtitur vajzës së tij të vogël të largohej, e cila ishte e peshtuar nga frika.

Për fatin e vajzës, pronarja e qenit menjëherë ka reaguar dhe e futi qenit brenda.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat