Alpaka ndërprenë ndeshjen e futbollit

Ndryshe

Alpaka ndërprenë ndeshjen e futbollit

Më: 22 shtator 2020 Në ora: 08:44
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një fans jo i përshtatshëm bëri një surprizë në një ndeshje futbolli.

Disa futbollist mbetën të habitur kur një alpaka hyri në fushë të futbollit dhe i ndërpreu ata.

Personat prezent u munduan ta largonin por ishte e kotë. Alpaka kishte vendosur që të mos e lëshojë ndeshjen.

Ajo ishte larguar nga një fermë në afërsi. Në video shihen disa lojtarë duke u larguar nga frika. Fermeri fatmirësisht erdhi dhe e mori kafshën e tij për ta kthyer në fermë.

Image

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat