Moment i ëmbël, këlyshi leopard mundohet aq shumë vetëm për t’i dhuruar një puthje mamasë së tij

Ndryshe

Moment i ëmbël, këlyshi leopard mundohet aq shumë vetëm për t’i dhuruar një puthje mamasë së tij

Më: 26 shtator 2020 Në ora: 19:36
Fotoja e bukur është bërë në fushat e Rezervatit Kombëtar të Lojërave Masai Mara në Kenia

Ky është moment i adhurueshëm kur një këlysh leopard arrin të puthë nënën e tij në hundë dhe t’i ofrojë asaj një përqafim.

Fotoja e bukur është bërë në fushat e Rezervatit Kombëtar të Lojërave Masai Mara në Kenia nga fotografi Jeffrey Wu.

Kamera e tij kapi momentin kur këlyshi I qeshur qëndron në këmbët e pasme dhe tërhiqet deri tek mamaja e tij për t’i dhënë një puthje.

Ky moment është duke bërë xhiron nëpër mediat sociale duke ja shkrirë zemrat të gjithëve.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat