Gjarpri bën lëmsh dyqanin

Ndryshe

Gjarpri bën lëmsh dyqanin

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 21:27
Gjarpëri bën lëmsh dyqanin

Një gjarpër ka bërë lëmsh një dyqan bukurie në Kentucky në Shtetet e Bashkuara.

Siç shihet në videon e mëposhtme, zvarraniku boshatisi të gjithë dyqanin në pak sekonda.

Ai u ndesh një ndërhyrje të specializuar për të neutralizuar gjallesën e rrezikshme dhe për të rikthyer normalitetin në biznes.

Pamjet janë publikuar nga rrjeti amerikan Abc News.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

There's one thing customers at a beauty store in Kentucky were not looking for in the aisles—a slithering snake.

A post shared by ABC News (@abcnews) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat