Macja e zhdukur për 8 vite rikthehet në shtëpi

Ndryshe

Macja e zhdukur për 8 vite rikthehet në shtëpi

Më: 23 tetor 2020 Në ora: 13:17
Macja

Macet janë krijesa misterioze.

Macja 11-vjeçare me emrin Mo, i është kthyer pronares së tij, Izzy Harris, pas tetë viteve që kishte munguar.

Mo kishte vendosur që të largohej nga pronarja e tij, pas largimit në vitin 2012, Izzy dhe familja e saj kaluan muaj të tërë në kërkim të maces.

Izzy brengosej që dikush mund ta ketë marr macen dhe që ajo nuk është mirë, por doli që macja të ishte shëndosh dhe e sigurt.

Për tetë vite macja kishte jetuar me një zonjë të moshuar. Pas vdekjes së zonjës, macja ishte dërguar për përkujdesje dhe nga kërkimet e shumta ata gjetën Izzy-n, pronaren e maces.

Mo dhe Izzy tani janë bashkuar edhe pse tetë vite ishin të ndarë. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat