Punon si bari, por në mediat sociale po bën namin me pamjen që ka

Ndryshe

Punon si bari, por në mediat sociale po bën namin me pamjen që ka

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 19:18
Zhaxi Dingzhen

Një bari në Tibet të Kinës është bërë i famshëm pasi mediat kanë publikuar foto të tij në internet.

Pamja e tij ka mahnitur miliona njerëz, të cilët nuk e besojnë që ai është thjesht një bari.

“Si mund të jetë një njeri i egër kaq i pastër në shikim? Rashë në dashuri menjëherë me të”, shkruante një nga komentuesit.

Është fjala për Zhaxi Dingzhen, 20-vjeçarin zeshkan nga provinca e Sichuan, me sy të mëdhenj, qerpikë të gjatë dhe flokë të çrregullt.

Për me tepër shikoni disa prej fotove të tij.

Image
 
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat