Shikoni çfarë ndodh nëse e largoni borën me zjarr

Ndryshe

Shikoni çfarë ndodh nëse e largoni borën me zjarr

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 20:08
Ilustrim

Dikush vendosi që ta largojë borën me zjarr – dhe ky është rezultati.

’History’’ është destinacioni kryesor amerikan i cili transmetohet në mediet e huaja për të vlerësuar me çmime të ndryshme seritë origjinale të Specialiteteve që lidhin shikuesit apo publikun me njohuritë në mënyrë informative dhe zbavitëse në të gjitha mënyrat e mundshme.

Ndërkaq në një nga edicionet u pa se si dikush ka vendosur të largojë borën me anë të zjarrit, sigurisht që kjo nuk është parë ndonjëherë më parë.

Për më shumë ndiqeni videon në vazhdim:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat