Pitbulli ia shqeu fytyrën, reagimi i 3 vjeçares përlotë të gjithë

Ndryshe

Pitbulli ia shqeu fytyrën, reagimi i 3 vjeçares përlotë të gjithë

Më: 14 janar 2021 Në ora: 10:12
Trevjeçarja

Një vajzë trevjeçare ka thënë “Nënë, unë jam e shëmtuar”, pasi u kafshua nga një pitbull në një restorant.

Nëna gjeti vogëlushen e saj duke u përpjekur të mbulonte plagët e saj me make-up pas asaj që ndodhi në një restorant në Spring, Texas.

Ajo tha: “Unë dhe burri im ishim në dhomën e gjumit. Ajo kishte marrë brushat e mia të grimit për të rregulluar fytyrën. E pyeta; çfarë nuk shkon, pse po e bën këtë?. Ajo tha; Nënë, unë jam e shëmtuar. Kjo ishte shkatërruese për mua”.

Shoqja e familjes së nënës së vajzës, e cila ishte dëshmitare tha: “Qeni kishte kapur fytyrën e saj, e lëshoi më pas dhe vajza ra si kukull në tokë. Në mënyrë tronditëse, pronari i qenit u largua nga vendi i ngjarjes madje fajësoi vajzën për ngacmim”.

Policia tani po heton rastin. Ata kanë identifikuar pronarit e pitbullit dhe kanë caktuar një takim me të por ende nuk kanë treguar se me çfarë mund të përballet

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat