Fotoja që po çmend internetin: Si e kaloi kamioni tabelën?

Ndryshe

Fotoja që po çmend internetin: Si e kaloi kamioni tabelën?

Më: 15 janar 2021 Në ora: 17:39
Foto Ilustrim

Duket si një nga pikturat e Escher kjo foto që ditët e fundit po çmend internetin. Si ka mundur kamioni që ka lënë shenjat e gomave në dëborë të kalojë tabelën?

Duke e parë me vëmendje imazhin e shpërndarë në Reddit nga përdoruesi “Brookstaylorh” ajo është shkrepur në qytetin teksan të Odessa dhe duket si diçka e pamundur.

Mes qindra komenteve të postuara dhe që e kanë konsideruar atë një mashtrim ka patur edhe nga ata që mendojnë se tabela është vënë pasi ka kaluar kamion.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat