Burri vendos kamera në shtëpi, tmerrohet kur sheh se çfarë bënte gruaja e tij

Ndryshe

Burri vendos kamera në shtëpi, tmerrohet kur sheh se çfarë bënte gruaja e tij

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 06:43
Pamje nga video

Një burrë që dyshonte tek gruaja e tij se dhunonte djalin e tyre të mitur, u tmerrua kur pa në filmimet e kameras së sigurisë që e kishte kapur në flagrancë gruan duke abuzuar në mënyrë barbare me foshnjën.

Burri i shqetësuar nga shenjat që shihte tek i biri, kishte instaluar kamera sigurie në shtëpinë e tij në Indi.

Dyshimet e tij u provuan që ishin të vërteta, fatkeqësisht. Në pamjet e filmuara, gruaja fillimisht duket se po luan me djalin, por më vonë çtë shohësh. Ajo e tërheq nga krevati dhe e ngre në ajër, përpara se ta gjuajë në kurriz foshnjen e pambrojtur dhe duke e kapur për qafe.

Burri, që nuk është identifikuar nga mediat, ka lajmëruar menjëherë policinë, shkruan “Daily Mail”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat