“Kur gjyshja rregullon veturën”, një zbukurim ndryshe

Ndryshe

“Kur gjyshja rregullon veturën”, një zbukurim ndryshe

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 21:06
Makinë me një dekor të pazakontë

Në një faqe të Facebook, u shfaq një makinë me një dekor të pazakontë para timonit.

Shoferi në makinë në vend të zbukurimeve dhe pajisjeve moderne ka një artizanat që të gjithë në Facebook menjëherë përfunduan se ishte një dhuratë nga gjyshja.

“Kur gjyshja rregullon makinën”, lexohet në përshkrimin e imazhit që mori gati 2,000 pëlqime në faqen në fjalë

“Gjyshja do të vendosë dhe  disa mbulesa”, “Mirë që nuk vendosi dicka tjetër në vend të saj”, janë vetëm disa nga komentet gazmore poshtë fotos. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat