Vajza e refuzoi pas tre takimesh, ai kërkoi t’ia kthente 30 eurot që i kishte paguar në restorant për të dy

Ndryshe

Vajza e refuzoi pas tre takimesh, ai kërkoi t’ia kthente 30 eurot që i kishte paguar në restorant për të dy

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:48
Foto ilustrim

Veprimi i një djali u nda nga interneti pasi ai i dërgoi një faturë për ato takime që kishte me vajzën Alex Colboth, me të cilën ai doli në takime tre herë, por herën e katërt ajo e refuzoi. 

Alex postoi mesazhet e tij në Twitter.

“Përshëndetje, Alex, shpresoj të jesh mirë. Ne nuk do ta shohim përsëri njëri-tjetrin, kështu që mendoj se është e drejtë të ndajmë koston e takimeve që kemi qenë”, ai i shkroi asaj.

“Unë mendoj se kemi dalë në restorante dhe kafene tre herë ku kam paguar gjithçka për të dy. Unë mendoj se janë 35 dollarë (30 euro)”, tha ai

Komentet janë të larmishme.

“Dinjiteti i tij vlen 35 dollarë në sytë e tjerëve. E pabesueshme”, “Ishi im bëri të njëjtën gjë pas dy vitesh marrëdhënie. Më kërkoi pesë mijë dollarë dhe pasi nuk paguaja, ajo më paditi për dëmtime emocionale kështu që unë përfundova duke paguar edhe më shumë”, ishin disa nga komentet e lexuesve.

Disa, nga ana tjetër, e mbrojtën djalin. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat