E moshuara takoi për herë të parë burrin me ngjyrë të mbesës, reagimi i saj bëhet hit në rrjetet sociale

Ndryshe

E moshuara takoi për herë të parë burrin me ngjyrë të mbesës, reagimi i saj bëhet hit në rrjetet sociale

Më: 5 mars 2021 Në ora: 10:19
Pamje nga videoja

Një e moshuar takoi për herë të parë burrin e mbesës së saj Ivana. Por për herë të parë, ajo pa një afrikano-amerikan, dhe mbesa e saj regjistroi atë takim, i cili shpejt u bë hit në Tik Tok.

Kroatja Ivana Richey postoi një video në aplikacionin Tik Tok në të cilën gjyshja e saj nga Kroacia së pari u njoh me burrin e Ivanas, Joshua.

Videoja së shpejti u bë një hit viral sepse gjyshja nuk kishte parë kurrë një afrikano-amerikane në jetën e saj!

Gjyshja pyet në video se kush është, pastaj mbesa i thotë se ai është dhëndri i saj.

Kur Ivana thotë se ky është burri i saj, gjyshja i drejtohet atij dhe i jep një buzëqeshje të lehtë.

@richeyscoaching

My Croatian gma had never seen a black person before ##grandma ##grandmotherlove ##thericheys ##interraciallove ##meetingthefamily ##firstime ##blacknwhite

♬ original sound - The Richeys
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat