Gjakovari bleu një mijë euro gruan nga Shqipëria, por më pas i ndodh e papritura

Ndryshe

Gjakovari bleu një mijë euro gruan nga Shqipëria, por më pas i ndodh e papritura

Nga: H.O. Më: 7 mars 2021 Në ora: 20:57
Pamje nga video

Në një emision televiziv në Shqipëri, është shfaqur Afrimi, një qytetar nga Gjakova që kishte një histori të jetës shumë interesante.

Atij i vdes gruaja, nëna dhe vajza. Duke qenë në gjendje të vështirë, djali i tij vendosi ta martojë me një grua nga Shqipëria.

Në rrëfimin e tij, ai thotë se pagoi 1000 euro për këtë grua, por që më pas kuptoi gënjeshtrat dhe mashtrimet e saj.

Disa herë ajo iki dhe u kthy prapë dhe së fundi është kthyer në Shqipëri duke e lënë atë vetëm. Ai i bën thirrje që të kthehet prapë me të pasi e do pavarësisht të gjitha mashtrimeve.

Ndiqeni videon më poshtë për të kuptuar ngjarjen./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat