Çifti u befasua nga zbulimi nën tapetin e vjetër, njoftimi u bë viral

Ndryshe

Çifti u befasua nga zbulimi nën tapetin e vjetër, njoftimi u bë viral

Më: 15 prill 2021 Në ora: 00:59
Tapeti

Çifti u shtang pasi hoqi tapetin e vjetër dhe gjeti një tabelë të madhe Monopoli të bërë në dysheme.

Duke gjykuar nga njoftimi në Reddit, i cili menjëherë u bë viral, pronarët e mëparshëm të shtëpisë vizatuan një tabelë për lojën popullore në dysheme.

Pronarët e tanishëm bënë një foto të zbulimit të tyre, dhe dhëndri i tyre e ndau atë në Reddit.

Njoftimi i tij shkaktoi mijëra reagime.

Gjatë rinovimeve, njerëzit shpesh befasohen nga zbulimet.

Vitin e kaluar, gjatë rinovimit të Jersey City Hall, punëtorët u befasuan nga një zbulim i mrekullueshëm – pllaka dysheme mahnitëse të fillimit të shekullit të 20-të. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat