Shkoi që të pastronte kompjuterin, nuk i besoi dot syve nga jo çfarë gjeti brenda tij

Ndryshe

Shkoi që të pastronte kompjuterin, nuk i besoi dot syve nga jo çfarë gjeti brenda tij

Më: 16 prill 2021 Në ora: 21:44
Foto nga vendi i ngjarjes

Përdoruesi i TikTok, Kyle, filmoi veten e tij duke pastruar një kompjuter të vjetër.

Kompjuteri ishte mjaft i nd otur, plot pluhur dhe erë të keqe, por Kyle rrëf eu përvojën e tij teksa pastroi kompjuterin.

Gjatë pastrimit të kompjuterit ai brenda tij sheh shumë pluhur, shumë insekte të ngor dhura dhe shumë mbeturina.

Nuk kishte pritur që një kompjuter të mbajë kaq shumë mbeturina, kaq shumë pluhur, por ky përdorues i TikTok na dës hmoi se këto aparatura janë një vend ideal për papastërti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat