Për këtë arsye, babai i vendos djalit emrin HTML

Ndryshe

Për këtë arsye, babai i vendos djalit emrin HTML

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 16:28
HTML

Një web designer nga Filipine vendosi ta quajë të birin e porsalindur, HTML në nder të profesionit të tij.

Mac Pascual tha se ishte një traditë familjare të kesh një emër unik kur mirëpret një fëmijë të porsalindur duke thënë se dhe emri i tij i shkurtër është Macaroni 85 ndërsa e motra quhet Spageti 88.

Halla e HTML-së ndau një fotografi në rrjete sociale me mbishkrimin “Mirësevini në botë HTML”.

Vogëlushi u bë viral në internet për shkak të emrit të pazakontë por shumë njerëz shprehën shqetësimin për faktin se do të përballet me bullizëm kur të rritet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat