Kujt i takojnë shpenzimet e dasmës? Plas sherri mes çiftit pak ditë pas kurorëzimit

Ndryshe

Kujt i takojnë shpenzimet e dasmës? Plas sherri mes çiftit pak ditë pas kurorëzimit

Më: 17 korrik 2021 Në ora: 21:20
Turqi

Çifti Ayenur dhe Sinan A., të cilët u martuan në rrethin Marmaris të Muglas në Turqi, kohët e fundit u rrahën në mes të rrugës për shkak të shpenzimeve të dasmës së tyre.

Çifti, së bashku me një mik, erdhën në vendndodhjen Uzunyal, ku edhe filloi sherri, raporton t24.

Ayenur A., e cila u godit me një shuplakë dhe grusht, ka paraqitur rastin në polici.

Tashmë dyshja vetëm disa orë pas martese kanë paraqitur dokumentet për shkurorëzim.

Mësohet se nusja është e papunë ndersa dhëndri ishte auto-mekanik. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat