Burri rreh në mënyrë barbare gruan 52 vjeçare: E grushton dhe mundohet ta mbysë (Arsyeja do ju shokojë)

Ndryshe

Burri rreh në mënyrë barbare gruan 52 vjeçare: E grushton dhe mundohet ta mbysë (Arsyeja do ju shokojë)

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 07:30
Nevenka Margeta, u rrah brutalisht nga një person i panjohur

Një video tronditëse është duke qarkulluar në rrjete sociale, ku shihet nje burre qe dhunon brutalisht nje grua.

Në të është fiksuar momenti, kur 52-vjeçarja kroate, Nevenka Margeta, u rrah brutalisht nga një person i panjohur. Gruaja ka në pronësi një restorant, e aty, personi i panjohur u fut dhe kërkoi një gotë ujë.

Duke qenë se restoranti nuk ishte hapur ende, gruaja, nuk ia ofroi këtë shërbim.

“Refuzimin”, i riu nuk e ka pritur shumë mirë, pasi brutalisht ka goditur me shishe në kokë 52-vjeçaren dhe ka nisur ta grushtojë në pjesët e trupit.

I gjithë momenti është fiksuar nga një kamera sigurie, ndërsa bashkëshorti i gruas, ka ofruar shpërblim në atë që ofron informacion në lidhje me autorin. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat