Shuplaka, grushte dhe shkelma – gruaja rrah burrin në plazh

Ndryshe

Shuplaka, grushte dhe shkelma – gruaja rrah burrin në plazh

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 16:42
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në rrethin e Marmarisit, diskutimi me tone të larta midis një burri dhe një gruaje të ulur në plazhin publik u shndërrua në një përleshje.

Në Plazhin Publik në Rrugën Ataturk, rreth orës 06:00, një grua me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë saj. Kishte një grindje mes të dyve. Ai donte të qetësonte miqtë e tij, të cilët mallkonin dhe fyenin njëri-tjetrin.

Sidoqoftë, gruaja që thirri “Dil jashtë” u përgjigj duke goditur me shuplaka, grushta dhe shqelma burrin që ecte drejt saj.

I befasuar nga ajo që ndodhi, burri e nxori zemërimin duke e goditur dhe dëmtuar çadrat. Ekipet e policisë shkuan në vendin e ngjarjes pas raportimit të rastit.

Ndërsa burrit i ishte fryrë fytyra për shkak të goditjeve që mori, gruaja asgjë nuk kishte pësuar. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat