Binjaket që kanë preferenca të njëjta edhe sa i përket djemve

Ndryshe

Binjaket që kanë preferenca të njëjta edhe sa i përket djemve

Më: 6 shtator 2021 Në ora: 11:04
Arjana dhe Arjonita Osmani

Në studion e “#Gjesit” sot të ftuara ishin binjaket nga Lipjani, Arjana dhe Arjonita Osmani, të cilat treguan detaje interesante nga jeta e tyre.

Ato kanë diplomuar në ditën e njëjtë dhe treguan se pothuajse në çdo gjë kanë shije të njëjta, qoftë në muzikë, veshje, filma, madje edhe në preferenca sa i përket për djemve.

Pos tjerash, ato thanë se edhe kur njëra ndihet keq emocionalisht, ndjesinë e njëjtë e ka edhe tjetra.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni në linkun më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat